RoTruckers

Intrebari despre joc!Euro Truck Simulator

« Older   Newer »
 
  Share  
.
  1. stefan1994
     
    .

    User deleted


    dak ai gasit pe cnv sa ma anunti si pe mn...si yo vreau :D
     
    Top
    .
  2. danyblood
     
    .

    User deleted


    daca nu ma insel la treaba cu matul este in zmod la texture nush cum acolo nu? daca e asa iale pe toate la rand si joaca-te cu opacitatea....cred:D ....nu sunt sigur caci pentru ets nu am lucrat in zmod ci numai pt ..... nush daca am voie sa spun..
     
    Top
    .
  3. stefan1994
     
    .

    User deleted


    da man din z mod este...asta shtim si noi:) da cum sa facem maturile....asta nu shtie el...aja ca dak shti te rog sa ne dai PM cu id tau :)
     
    Top
    .
  4. vladutz007
     
    .

    User deleted


    cn imi face si mie 2 camioane?


    va rog yo frumos cn imi face raman dator
     
    Top
    .
  5. stefan1994
     
    .

    User deleted


    bah da park ai zice cn imi da si mie un pix sau o rezerva...o guma...:))) ai habar kt e de munca sa faci un tir???si ce nervi trebe sa ai...si rabdare si...nu mia zic...bafta la cautarea fraierului care sa-ti faca...dak e doar skin mai merge dar doua camioane...mane esti prea detot :D
     
    Top
    .
  6. anonimus1995
     
    .

    User deleted


    care imi spune ce trebuie sa fac sami mearga un interior de man???pls!!!!raman dator...apropo lam pus in mod shi cand intru in joc nu imi apare iinterioru de man ci de volvo.
     
    Top
    .
  7. stefan1994
     
    .

    User deleted


    vezi ca poate interiorul inlocuieste alt intreior din jok...(inafara celui de Volvo)....dai la new game si ia-ti scania , mercedes sau renault si vezi care inlocuieste...apoi schimba interiorul camionului si pune interior de deala care inlocuieste interiorul...m-am repetat de multe ori da altfel nu pot sa explic :)...bafta
     
    Top
    .
  8. caed
     
    .

    User deleted


    Cine se incumeta sa faca un Daf XFC de asta:

    image

    image
     
    Top
    .
  9. Levi_V8
     
    .

    User deleted


    ASTAI NUMAI LA STADIU DE DESEN????
     
    Top
    .
  10. stefan1994
     
    .

    User deleted


    e la un stadiu de desen handicapat...nu-mi dau seama cum merge asta dak e lipit trailerul de camion :| in al doilea desen
     
    Top
    .
  11. Levi_V8
     
    .

    User deleted


    NU MERGE EFECTIV NU MERGE
     
    Top
    .
  12. caed
     
    .

    User deleted


    a 2 imagine este nu7mai asa deci va ganditi si voi ca nu lipeste remorca de cap daca va uitati in prima imagine vedeti ca in spate este exact ca orice alt tir deci se incumeta careva sa faca asa ceva eu cred ca nu
     
    Top
    .
  13. ro_driv3r
     
    .

    User deleted


    parereea mea e ca e naspha dafu ala ... mai bine dak tot te apuci de un camion faci un camion european care exista ...
     
    Top
    .
  14. caed
     
    .

    User deleted


    poi din cate am auzit o sa fie noul tip de daf care va aparea peste vreo 20 de ani cam asa ceva este stadiul de desem si se va incerca proiectarea lui mie imi place cum arata
     
    Top
    .
  15. volvo13
     
    .

    User deleted


    kre imi zice si mie va rog .....unde pot gasi si y prog dinala la care sa ti se aprinda proiectoarele (halogenele) ca nu imi merg ..:( flare by samson sau cum??
     
    Top
    .
441 replies since 22/1/2009, 23:11   15934 views
  Share  
.