RoTruckers

RTS Transport

« Older   Newer »
 
  Share  
.
  1. »MíkeL«
     
    .

    User deleted


    Pentru toti CARE DAU CAMIOANE FARA PMG + Pupincu****** de pe RTS >>>>
    Scania-124-L-Weeda-4
    gts00134


    STERS



    Edited by »MíkeL« - 13/6/2012, 13:31
     
    Top
    .
  2. Alik999
     
    .

    User deleted


    Frumos ! Bravo ! ;)
     
    Top
    .
  3. SLyM
     
    .

    User deleted


    din "fericire" le am dar "frumos" gest ;) cum fac si ei :P
     
    Top
    .
  4. Dennye.
     
    .

    User deleted


    Astea stiam ca o sa ajunga la toata lumea :) Sa le folositi sanatosi.
     
    Top
    .
  5. Carlo'97
     
    .

    User deleted


    Din cauza unui cacat pe nume Amy au ajuns camioanele astea la toate zdreantele ! ;)

    Bravo Mikel si tu esti la fel !
     
    Top
    .
  6. stefan1994
     
    .

    User deleted


    daca stau sa ma gandesc mai bine...desii nu ma pasioneaza subiectul si n-am o treaba cacatul e elyxir ca de la el au plecat la toti retardatii...sau toate "zdreantele" cum zici tu desii o persoana intreaga la minte nu s-ar fi facut zdreantza singura...
    mai pe scurt...te-ai facut zdreanta iar pe elyxir cacat...ai crescut in ochii mei ca l-ai dat in gat pe elyxir :)))


    iar Mikel si Alik sa ii multumiti lui RaduPaulo ca m-a anuntat la timp ca masinile sunt deja la down...altfel aveati ban amandoi...
     
    Top
    .
  7. Carlo'97
     
    .

    User deleted


    Stefan sa stii ca pe RTS doar Stafful avea acces cand s-au pus camioanele astea la download si Amy a dat Bendiksul lui Slym si Robert apoi Weeda la Alik care mi se dadea mie smecher ca o are.....le poti da ban de peacuma ca zona unde sunt puse la down nu au acces useri ! ;)
     
    Top
    .
  8. Alik999
     
    .

    User deleted


    Nu vreau sa ma cert .. o spun omeneste . Masinile sun POSTA ! FChriss dupa cate am vazut nu i-a dat acordul lui elyxir de a o pune la download si a zis ca el singur o v-a pune la download sa nu fie doar pentru userii care le fac posta pe R** .. Si acum povestea .. Scania Weeda o am de la download de pe un link de la polak pentru ca cea de la Ami avea parola . In final am aflat si parola printr-o greseala .. iar Bendiksu un user de al vostru IUBIT care are si acum acces la "privat" mi-a oferit-o pe o scanie Ro-Style facuta de Razvan17. [ de la el , nu avea ce face cu ea si mi-a dat-o ] . Hai da-i drumu si nu mai intra aici [ Carlo ]
     
    Top
    .
  9. Carlo'97
     
    .

    User deleted


    :)): Ba din cate stiu forumul nu-ti apartine tie ;) am dreptul sa intru cand vreau asa cum faceai tu zi de zi pe RTS veneai si controlai ce mai e nou pe la down si dadeai la toti pm pentru camionele ce se puneau la download ! :P
     
    Top
    .
  10. stefan1994
     
    .

    User deleted


    Da pe patratelul ce arata partial asa [X] sau nu mai folosii tastatura cat timp stai pe forumul asta daca ai chef de cearta...

    app: nu-ti apartine tie?! 0_-
     
    Top
    .
  11. Daniell ;-x
     
    .

    User deleted


    Carlo linistestete ca nu are rost sa te certi pt nimic .
     
    Top
    .
  12. Dennye.
     
    .

    User deleted


    Carlo nu are rost sa te certi pe un subiect inchis.Nu intelegi ca camioanele astea 2 erau destinate sa ajunga la download ? Oricum acum sau mai tarziu tot ajungeau peste tot la download, pentru ca aia ce au fost in Staff la R*S (unii) nu au putut sa le tina numai pentru ei.
     
    Top
    .
  13. »MíkeL«
     
    .

    User deleted


    1. Stefan ca vrei poti sa ma dai afara ... ;) ... faci cum vrei este firma ta HoVo Trans nu a mea ;) .
    2. Voi liliputilor ciocul mic ca mam plictisit de voi si de mofturile voastre .
    3. Carlo' ce faci ma b0uIe aici .... te-ai plictisit de RTS ? sau cauti un nou camion pentru exlyir ca dupa sa il puna la download ?

    Edited by stefan1994 - 11/5/2012, 00:08
     
    Top
    .
  14. Alik999
     
    .

    User deleted


    Cu toate ca s-a intamplat ce s-a intamplat Dennye . iti dau un +1 .. si zic sa incetam cu cearta pentru ca asta e.
     
    Top
    .
  15. Carlo'97
     
    .

    User deleted


    Hai ca te-ai smecherit si tu desii esti cam prost de fel asa :)):

    Ce faci ma fraiere stai si te rogi de mine sa-ti scot banu de pe RTS si acuma devii ''smecheras''? :shifty: [ Mikel]

    Hai pe mess sa discutam sa nu-i incarcam forumu la stefan !
     
    Top
    .
16 replies since 10/5/2012, 21:00   957 views
  Share  
.